Przycisk rejestracji na 9. Festiwal Biegowy
Program Imprezy przycisk
Lista startowa przycisk

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

Do września i startu kolejnej edycji Festiwalu Biegowego już niedaleko, a Krynica zmienia się nie do poznania. Nowością dla przyjezdnych będzie rondo w centrum miasta, które powinno upłynnić ruch i sprawi, że będzie bezpieczniej. Dla tych, którzy cenią sobie aktywność i atrakcje na świeżym powietrzu wybudowano na grzbiecie górskim w rejonie wyciągów na Słotwinach platformy widokowe w koronach drzew.
Opublikowane: pon., 16/07/2018 - 08:52
Gdy plenarne sale, hotele i samo uzdrowisko opuszczają już uczestnicy Forum Ekonomicznego, na krynickim deptaku rozpoczyna się jedno z najciekawszych przedsięwzięć logistycznych w naszym kraju. Przygotowania trwają cały rok, realizacja… tylko godziny. Debatują, a potem... biegają
Opublikowane: śr., 11/07/2018 - 08:37
Fundacja „Festiwal Biegów” włączy się w organizację 8. Halowych Mistrzostw Świata Masters, które wiosną odbędą się w Toruniu. Umowę o współpracy podpisano 6 lipca w Warszawie. Mistrzowska Życiowa Dziesiątka Na mocy porozumienia, Fundacja „Festiwal Biegów” została Partnerem Reprezentacji Polski w biegu na 10 km toruńskich HMŚ.
Opublikowane: pon., 09/07/2018 - 11:16
Nordic Walking to aktywność wyłącznie dla osób starszych albo rekonwalescentów? Nic bardziej mylnego. Nie w festiwalowym wydaniu! Zapraszamy do udziału w konkurencji, która stanie się prawdziwą przygodą. Jaworzyna Hill Nordic Walking to nie rekreacyjny spacer po deptaku. Trasa mierzy zaledwie 2,6 km, ale tym dystansie wznosi się o 470 metrów w pionie!
Opublikowane: pt., 06/07/2018 - 08:51
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju ponownie udostępni nieodpłatnie uczestnikom Festiwalu Biegowego powierzchnię noclegową w swojej hali sportowej.
Opublikowane: pt., 06/07/2018 - 08:07

Strony

Partnerzy

Partner tytularny

PZU

Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

Baner Tauron - Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

Partner Maratonu

Koral

Partner Życiowej Dziesiątki

Partner Festiwalu

Partner Półmaratonu

konspol​​

Partner Festiwalu

Sponsor Życiowej Dziesiątki

wisniowski

Partner Runek Run 17 km

cechini Muszyna

Oficjalny Izotonik Biegu 7 Dolin

Partner Biegu 7 Dolin 34 km

cechini Muszyna

Partner Biegu 7 Dolin 34 km

Partnerzy Instytucjonalni

Fundacja Sądecka Krynica-Zdrój

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita Telewizja Polska TVP Sport TVP INFO TVP INFO Runner's     w Sieci Wprost do Rzeczy  Maratony Polskie  Manager biegaczki.pl    Sądeczanin sportowefakty.wp.pl​​​