Przycisk rejestracji na 9. Festiwal Biegowy
Program Imprezy przycisk
Lista startowa przycisk

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

18 marca o godz. 10:00 z żywieckiego Rynku wyruszą uczestnicy 19. Półmaratonu dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego”. Dla uczestników imprezy organizatorzy przygotowali zestawienie najważniejszych informacji dotyczących logistyki imprezy – przeczytajcie uważnie zanim wybierzecie się na start.
Opublikowane: wt., 13/03/2018 - 09:39
Koniec kupczenia pakietami na 12. Hunters Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka”. Organizatorzy zmienili system przepisywania numerów startowych. „Nie przewidujemy możliwości zamiany pakietu startowego bezpośrednio pomiędzy zawodnikami” - informują.
Opublikowane: wt., 06/03/2018 - 10:03
Biegać dychę w 32 minuty po pięćdziesiątce? Da się! Udowadnia to Piotr Pobłocki, rekordzista Polski w biegach ulicznych na różnych dystansach w kategorii 50-54 lata, ojciec świetnych biegaczek Katarzyny i Kamili Pobłockiej-Dobrowolskiej. Pan Piotr twierdzi, że w każdym wieku można bić rekordy życiowe. Poprosiliśmy go zatem o rady dla biegowych „mastersów” jak przygotować się do poprawienia swoich wyników.
Opublikowane: śr., 28/02/2018 - 13:36
Magdalena Łączak, 4-krotna zwyciężczyni Biegu 7 Dolin 100 km na Festiwalu Biegowym w Krynicy, dokonała w ostatni weekend historycznego wyczynu. Jako pierwszy Polak wygrała bieg należący do prestiżowego cyklu UTWT (Ultra-Trail World Tour). Magda zdominowała główny bieg Transgrancanarii na 128 km (7500 m+), wyprzedzając znakomitą Andreę Huser ze Szwajcarii o blisko 40 minut!
Opublikowane: pon., 26/02/2018 - 16:10
Artur Jabłoński i Ewelina Pisarek królewska parą Falenicy! Wygrali piętnasty cykl Zimowych Biegów Górskich. Ewelina zapewniła sobie triumf już tydzień temu, po trzecim zwycięskim biegu, więc dziś na wydmach się nie pojawiła. Artur miał bronić pozycji lidera w ostatnim liczonym do klasyfikacji biegu nr 4. Tuż przed startem okazało się, że nie musi...
Opublikowane: ndz., 25/02/2018 - 00:28

Strony

Partnerzy

Partner tytularny

PZU

Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

Baner Tauron - Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

Partner Maratonu

Koral

Partner Życiowej Dziesiątki

Partner Festiwalu

Partner Półmaratonu

konspol​​

Partner Festiwalu

Sponsor Życiowej Dziesiątki

wisniowski

Partner Runek Run 17 km

cechini Muszyna

Oficjalny Izotonik Biegu 7 Dolin

Partner Biegu 7 Dolin 34 km

cechini Muszyna

Partner Biegu 7 Dolin 34 km

Partnerzy Instytucjonalni

Fundacja Sądecka Krynica-Zdrój

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita Telewizja Polska TVP Sport TVP INFO TVP INFO Runner's     w Sieci Wprost do Rzeczy  Maratony Polskie  Manager biegaczki.pl    Sądeczanin sportowefakty.wp.pl​​​